Jak wstąpić w poczet członków klubu ?

Witaj !

Jeśli tu trafiłeś, to oznacza tylko jedno, że chcesz wstąpić do naszego klubu. Pewnie już znalazłeś trochę informacji o naszym klubie, czym się zajmujemy.

Ale do rzeczy,

Jeśli jesteś osobą, która nigdy nie była zawodnikiem w klubie sportowym zrzeszonym w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego, a chcesz rozpocząć swą kariera w strzelectwie sportowym, to wystarczy zapoznać się z poniższymi dokumentami i opisem co zrobić by przystąpić do naszego klubu KKS Arsenał.

Jeśli chcesz zmienić klub – barwy klubowe, zapraszamy do innej części – Zmiana barw klubowych, tam wszystko co wymagane znajdziesz na pewno.

Pierwszą rzeczą jaka należy zrobić to skontaktować się telefonicznie ( pod numer +48 603 641 775) z kierownikiem klubu, by wstępnie porozmawiać, dopytać, uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i rozwiać wątpliwości czy ten sport jest dla mnie.

Uwaga, jeśli nie uda ci się telefonicznie połączyć za pierwszym razem, nie zniechęcaj się od razu, wyślij koniecznie SMS z informacją:

SMS: +48 603 641 775

Proszę o kontakt w zapisania się do klubu”.

 

Jeśli pierwszy krok jest już za Tobą, teraz już tylko w pozostało dopełnić formalności, czyli:

– pobierz i wypełnij deklaracje członkowską

 • deklaracja członkowska format DOC – POBIERZ

http://kksarsenal.pl/wp-content/uploads/2020/06/deklaracja_czlonkowska_kksarsenal_2020_v1_1.docx

 • deklaracja członkowska format PDF – POBIERZ

http://kksarsenal.pl/wp-content/uploads/2020/06/deklaracja_czlonkowska_kksarsenal_2020_v1_2.pdf

elektronicznie (plik DOC ) lub ręcznie ( plik PDF ) wydrukuj i podpisz własnoręcznym podpisem deklarację członkowską, nie zapomnij zaznaczyć wszystkich zgód i oświadczeń zawartych w deklaracji.

Deklaracja nie podpisana, lub też pominięta którakolwiek zgoda, bądź oświadczenie zawarte w deklaracji spowoduje odrzucenie / nie przyjęcie deklaracji

– wydrukowaną i podpisana deklaracje zeskanuj do formatu PDF

– dokonaj wpłaty na rachunek bankowy klubu:

61 1050 1445 1000 0023 6454 0787 kwotę 300zł,

tytułem przelewy wpisz:  przykład: „Wpisowe – Joachim Kowalski

– pobierz z banku potwierdzenie dokonanego przelewu – w pliku PDF

– prześlij za pośrednictwem strony licencje.kksarsenal.pl dwa pliki,

 1. Deklaracja Członkowska, (nazwij plik: Deklaracja-Joachim_Kowalski)
 2. Potwierdzenie przelewu, (nazwij plik: Deklaracja-Opłata-Joachim_Kowalski)

postępuj zgodnie z opisem przesyłania na stronie, nie podawaj żadnych haseł, nie są na razie nigdzie wymagane !

Na stronie licencje.kksarsenal.pl

 1. Wybieramy – Nowe zgłoszenie
 2. Uzupełniamy pola Zgłaszający
 3. Z listy Temat pomocy – wybieramy – Deklaracja członkowska
 4. Podłącz zeskanowany plik – Deklaracja członkowska
 5. Podłącz potwierdzenie wpłaty
 6. Przepisz kod zabezpieczenia z obrazka CAPTCHA
 7. Wciśnij [ Utwórz zgłoszenie ]

 

 

Od tego momentu oczekuj na e-mail, iż Twoja sprawa została pozytywnie załatwiona, lub też, że Twoja sprawa wymaga uzupełnienia.

Jeśli postępujesz zgodnie z powyższa instrukcją w ciągu maksymalnie dwóch dni powinien przyjść e‑mail z portalu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego (portal.pzss.org.pl).

Nie dzwoń do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, jeśli nie będziesz się mógł zalogować, czy też dostęp będzie nie przyznany. W pierwszej kolejności kontaktuj się z kierownikiem klubu.

Po otrzymaniu e-mail z pzss.org.pl należy zalogować się do portal.pzss.org.pl jako login założony został e-mail podany w deklaracji członkowskiej, jako hasło przy pierwszym logowaniu podajemy numer PESEL.

Nie próbuj logować się przed otrzymaniem e-mail pzss.org.pl bo możliwość zalogowania nastąpi dopiero po tym jak kierownik klubu wprowadzi dane.

Po zalogowaniu do portalu  portal.pzss.org.pl  bezwzględnie sprawdź i uzupełnij brakujące dane, koniecznie uzupełnij swoje zdjęcie, które w przyszłości będzie bezwzględnie wymagane do wydrukowania licencji zawodniczej.

W tym miejscu skończymy na razie, bo jak udało ci się zalogować do portal.pzss.org.pl to oznacza, że jesteś członkiem KKS Arsenał.

 

Prawda że proste !  🙂

 

Co dalej ?

Teraz warto umawiać się na treningi by zdać pozytywnie egzamin na Patent Strzelecki, ale o tym w innym miejscu napisaliśmy.