Krakowski Klub Sportowy ARSENAŁ - klub strzelecki, zawody strzeleckie, szkolenia do patentu strzeleckiego

Trening TRAP – relacja

262

Z potrzeby i głodu rywalizacji, członkowie Arsenału na klubowym forum zorganizowali sobie treningi strzelania do rzutków. Oś została zarezerwowana na wyłączność.
Trening odbył się w tą środę popołudniu na strzelnicy Pasternik, wszyscy zapisani stawili się punktualnie. Humor dopisywał. Pogoda również.
Obecnych było 6 osób – jak na pierwszy trening zorganizowany naprędce w ciągu dosłownie 4 dni, uważam że rewelacyjny wynik.
Połowa naszego składu to bardziej doświadczeni zawodnicy, druga połowa to świeżaki. Mimo to nikt nie czuł się gorszy. Lepsi strzelcy pomagali tym początkującym – korygowali postawę i skład, pracę tułowia i na spuście.
Wkradła się nawet nutka rywalizacji – koledzy Tomasz i Krzysztof konkurowali na jak najmniejszą ilość „pudeł”. Za nietrafione proste rzutki czasami oczywiście próbowano obarczy winą pullera – kiepsko puszczał krążki. 😊
Trening trwał około 2.5h, zużyta amunicja to po 50szt. na głowę. Na koniec odbyło się komisyjne sprawdzanie numerów seryjnych BOKów gdyż na 6szt. broni było aż 4szt. ATA Sporter.
Wszyscy zadowoleni, w doskonałych humorach. Kolejny trening już umówiony – w kolejną środę o godz.17.
A na trening 13.07. już zapowiedział się prezes Maciek – obserwował nasze wyczyny z sąsiedniej osi i chyba go tam skręcało, że nie może nas skarcić za byle co, nawet w przypadku trafienia rzutka.

Zapraszamy wszystkich chętnych na trening z własną bronią (BOK, pomka, półautomat) – zapisy poprzez klubowe forum w wątku https://forum.kksarsenal.pl/index.php?topic=46.0

Koszt – tyle co strzelnica i rzutki, my kasy nie bierzemy, ale zimne napoje z chęcią przyjmiemy – ta temperatura robi swoje 😉

Marcin „Gall” Galus

 

Kilka zdjęć 🙂

Jak oceniasz przydatność tego wpisu?

Kliknij aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Na razie nikt nie ocenił. Bądź pierwszy!

Skoro wpis okazał się przydatny...

Obserwuj nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, ze ten wpis nie był dla Ciebie pomocny.

Pozwól nam to poprawić!

Jak możemy go ulepszyć?

Może ci się spodobać również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.