Krakowski Klub Sportowy ARSENAŁ - klub strzelecki, zawody strzeleckie, szkolenia do patentu strzeleckiego

2022 – zawody

1 327

Rozpoczęliśmy Rok 2022 ! i już zmiany do których przywykliśmy ;(

Zawody w Myślenicach – tu niestety duże zmiany. Operator strzelnicy w znaczący sposób podniósł opłaty za korzystanie – nie trudno go zrozumieć, widzimy jak wygląda sytuacja w życiu codziennym. Od zawodów, które odbędą się w dniu 29 stycznia 2022 r. opłata startowa jest w wysokości 50 zł za każdą konkurencję, nie ma opłaty „wpisowej 20zł”.

Jako zarząd KKS Arsenał podjęliśmy decyzję, iż każdy startujący (klubowicz i nie tylko) w zawodach w Myślenicach, otrzyma jeden darmowy start w zawodach pneumatycznych organizowanych przez KKS Arsenał na ul. Centralnej 60 w Krakowie. Chęć skorzystania z tej oferty należny zgłosić tylko i wyłącznie w czasie trwania zawodów w biurze zawodów.

Mamy nadzieje, iż taka oferta stanowczo skompensuje wzrost ceny, każdy to przeliczy po swojemu, ale nasza matematyka pokazuje iż będzie taniej niż było 😉

 

Zawody w Bochni – tu mała zmiana, ale też jest, od zawodów, które odbędą się w dniu 30 stycznia 2022 r. opłata wzrasta z 30 na 35zł / konkurencję.

 

Mamy nadzieje, iż wysoka atrakcyjność zawodów, jakość która staje się standardem w świecie strzeleckim, będzie dalej rosła w siłę. My nie planujemy zwalniać, ale koszty też musimy bilansować przynajmniej do zera.

Jeśli macie jakieś pomysły w tym zakresie, które pozwoliły by jeszcze bardziej uatrakcyjnić zawody, zapraszamy do dyskusji, dzwonić, pisać, rozmawiać. 😉

Jak oceniasz przydatność tego wpisu?

Kliknij aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Na razie nikt nie ocenił. Bądź pierwszy!

Skoro wpis okazał się przydatny...

Obserwuj nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, ze ten wpis nie był dla Ciebie pomocny.

Pozwól nam to poprawić!

Jak możemy go ulepszyć?

Może ci się spodobać również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.