TOP -3 – Puchar Jesieni 27 X 2019

LISTA MEDALISTÓW

 

Psp20d – Pistolet Sportowy, 20 strzałów cz. dokładna

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

DASZEWSKI Andrzej

HTS Kraków

98

93

191

5

 

2

DULAK Paweł

ARSENAŁ Kraków

96

92

188

4

 

3

MAKOŚ Maciej

ARSENAŁ Kraków

88

88

176

4

 

 

Pcz20d – Pistolet Centralny Zapłon, 20 strzałów cz. dokładna

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

DULAK Paweł

ARSENAŁ Kraków

94

90

184

5

 

2

WASSERMAN Wojciech

KVG Paczółtowice

80

86

166

1

 

3

STORZYSZ Wojciech

SILVER Kraków

82

84

166

 

 

 

Kdw20L – Karabin dowolny, 20 strzałów, postawa leżąc

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

KUCHNIK Piotr

EXPERT Jaworzno

97

91

188

5

 

2

KORCYL Mariusz

SILVER Kraków

89

86

175

2

 

3

BENESZ Mirosław

ARSENAŁ Kraków

77

81

156

 

 

 

Pbo1min – Pistolet bojowy 1 minuta

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

Uwagi

1

OPRZĘDEK Krzysztof

AMATOR Wrocław

84

90

174

 

2

WASSERMAN Wojciech

KVG Paczółtowice

85

84

169

 

3

KORTAS Łukasz

Arsenał Kraków

79

88

167

 

 

Pbo15s – Pistolet bojowy 15 sekund – MAD

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Rezultat

Uwagi

1

KORTAS Łukasz

ARSENAŁ Kraków

106

 

2

OPRZĘDEK Krzysztof

AMATOR Kraków

100

 

3

STORZYSZ Wojciech

SILVER Kraków

96

 

 

Ppn20 – Pistolet pneumatyczny 20

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

MAKOŚ Maciej

ARSENAŁ Kraków

90

91

181

2

 

2

DULAK Paweł

ARSENAŁ Kraków

91

89

180

2

 

3

BENESZ Mirosław

ARSENAŁ Kraków

82

91

173

2

 

 

 

Kpn20 – Karabin pneumatyczny 20

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

Uwagi

1

MAZURKIEWICZ Tadeusz

ZO LOK Kraków

86

87

173

 

2

MACIOŁ Amadeusz

ZO LOK Kraków

77

74

151

 

3

GACZOREK Roman

ARSENAŁ Kraków

57

65

122

 

 

PZebra – 25m Pistolet „ZEBRA”

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

Uwagi

1

LOCH Piotr

ARSENAŁ Kraków

88

93

181

 

2

WÓJCIK józef

ARSENAŁ Kraków

96

82

178

 

3

SOWA Mateusz

ARSENAŁ Kraków

87

80

187

 

 

PCzaK – 25m Pistolet „Czarny Koń”

M-ce

Nazwisko i Imię

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

Uwagi

1

WÓJCIK Józef

ARSENAŁ Kraków

77

87

164

 

2

KORTAS Łukasz

ARSENAŁ Kraków

79

72

151

 

3

KLOCEK Maciej

ARSENAŁ Kraków

71

74

145

 

 

PdyOp – Pistolet dynamiczny Open

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

ZAKRZEWSKI Bartosz

SILVER Kraków

200

 

22.3200

8.9606

 

2

LISZKA Piotr

TKS Tarnów

200

 

29.3500

6.8143  

3

ŻUCHOWICZ Paweł

ARSENAŁ Kraków

200

 

30.1500

6.5552

 

 

 

PdySt – Pistolet dynamiczny Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Seria 1

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

GÓRKA Tomasz

TS 44 Kraków

200

 

26.0800

7.6687

 

2

KUCK Tomasz

ARSENAŁ Kraków

190

10

49.0700

2.7344

 

3

TARGOSZ Tadeusz

SILVER Kraków

170

30

62.1700

2.7344

 

 

K100s – Karabin taktyczny 100m – Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Nazwa

Rezultat

X

Uwagi

1

BULDA Łukasz

ARSENAŁ Kraków

82

   

2

PŁACHNO Piotr

ARSENAŁ Kraków

78

1

 

3

GIEŁDOŃ Łukasz

TS 44 Kraków

76

   

 

K100s – Karabin taktyczny 100m – Open

M-ce

Nazwisko i imię

Nazwa

Rezultat

X

Uwagi

1

MORYŚ Krzysztof

ZO LOK Kraków

90

1  

2

SUBSTELNY Daniel

ARSENAŁ Kraków

82

1  

3

DUTKOWSKI  Maciej

SILVER Kraków

82

   

 

K100sn – 100m Karabin snajperski 10 strzałów

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Rezultat

X

Uwagi

1

SOSIN Tomasz

ARSENAŁ Kraków

94

2

 

2

DUTKOWSKI Maciej

SILVER Kraków

94

2

 

3

FULBISZEWSKI Marek

SILVER Kraków

90

 

 

 

K300sn – 300m Karabin snajperski 300m

 

Nazwisko i imię

Klub

Rezultat

X

Uwagi

1

DUTKOWSKI Maciej

SILVER Kraków

89

2  
2

GARBIEŃ Michał

ARSENAŁ Kraków

89

1  
3

HVOZDZ Piotr

ZSD Kraków

88

   

 

KdyOp – Karabin dynamiczny – Open

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

CZERWIŃSKI Konrad

KS ZO LOK Kraków

280

20

55.0400

5.0872

 

2

ZAKRZEWSKI Bartosz SILVER Kraków

260

20

54.7700

4.7471

 

3

SEKULSKI Jakub

ARSENAŁ Kraków

290

10

72.590

3.9950

 

 

KdySt – Karabin dynamiczny – Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

MOGIELNICKI Michał

LEGIA Warszawa

230

50

90.3900

2.7658

 

2

CZERWIŃSKI Konrad

KS ZO LOK Kraków

280

10

104.5500

2.6781

 

3

BUJAS Marek

KS ZO LOK Kraków

210

30

80.6700

2.6032

 

 

StSt – Strzelba dynamiczna Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

CZERWIŃSKI Konrad

KS ZO LOK Kraków

150

 

23.8800

6.2814

 

2

MORYŚ Krzysztof

KS ZO LOK Kraków

150

 

37.3200

4.0193

 

3

LISZKA Piotr

TKS LOK Tarnów

150

 

38.8800

3.8580

 

 

StOp – Strzelba dynamiczna OPEN

M-ce

Nazwisko i imię

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

CIĘCIELOWSKI Paweł

ARSENAŁ Kraków

150

 

24.0300

6.2422

 

2

BULDA Łukasz

ARSENAŁ Kraków

150

 

25.8700

5.7982

 

3

GOŁĘBIOWSKI Olgier

ARSENAŁ Kraków

150

 

43.0000

3.4884