TOP – 3 – II Turniej Wakacyjny

LISTA MEDALISTÓW

 

Psp20d – Pistolet Sportowy, 20 strzałów cz. dokładna

M-ce

Nazwisko i Imię

Licencja

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

DOBOSZ Jacek

59941

ARSENAŁ Kraków

91

96

187

3

 

2

DULAK Paweł

47179

ARSENAŁ Kraków

93

94

187

3

 

3

DASZEWSKI Andrzej

62087

HTS Kraków

93

94

187

3

 

 

Pcz20d – Pistolet Centralny Zapłon, 20 strzałów cz. dokładna

M-ce

Nazwisko i Imię

Licencja

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

DULAK Paweł

47179

ARSENAŁ Kraków

93

92

185

5

 

2

DOBOSZ Jacek

59941

ARSENAŁ Kraków

93

88

181

5

 

3

RADECKI  Mirosław

4438

WAWEL Kraków

87

92

179

2

 

 

Kdw20L – Karabin dowolny, 20 strzałów, postawa leżąc

M-ce

Nazwisko i Imię

Licencja

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

LUMER Iwona

52801

HTS Kraków

98

88

186

5

 

2

KUCHNIK Piotr

42943

EXPERT Jaworzno

88

96

184

3

 

3

KORCYL Mariusz

58291

SILVER Target

89

90

179

2

 

 

Pbo1min – Pistolet bojowy 1 minuta

M-ce

Nazwisko i Imię

Licencja

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

WÓJCIK Józef

62094

ARSENAŁ Kraków

78

83

161

   

2

MITUS Michał

P-59499

ARSENAŁ Kraków

84

74

158

   

3

DASZEWSKI Andrzej

62087

HTS Kraków

71

71

142

   

 

Pbo15s – Pistolet bojowy 15 sekund – MAD

M-ce

Nazwisko i Imię

Licencja

Klub

Rezultat

Uwagi

1

WÓJCIK Józef

62094

ARSENAŁ Kraków

95

 

2

WÓJCIK Stanisława

62605

ARSENAŁ Kraków

45

 

3

MOREK Bartłomiej

65651

TS 44 Kraków

45

 

 

Ppn20 – Pistolet pneumatyczny 20

M-ce

Nazwisko i Imię

Licencja

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

X

Uwagi

1

DASZEWSKI Andrzej

62087

HTS Kraków

89

92

181

4

 

2

MIKOŁAJEWSKI Janusz

66010

ARSENAŁ Kraków

80

62

142

2

 

3

NOGA Zdzisław

13437

ARSENAŁ Kraków

58

45

103

 

 

 

 

Kpn20 – Karabin pneumatyczny 20

M-ce

Nazwisko i Imię

Licencja

Klub

Seria 1

Seria 2

Rezultat

Uwagi

1

LUMER Iwona

52801

HTS Kraków

93

94

187

 

2

MIKOŁAJEWSKI Janusz

66010

ARSENAŁ Kraków

43

55

98

 

3

KAŁAHURSKI Marcin

40011

ARSENAŁ Kraków

54

34

88

 

 

PdyOp – Pistolet dynamiczny Open

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Seria 1

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

LISZKA Piotr

46170

TKS LOK Tarnów

190

10

54.8200

3.4659

 

2

KMIECIK Tomasz

64698

ARSENAŁ Kraków

200

0

62.5500

3.1974

 

3

JANIK Piotr

43018

ARSENAŁ Kraków

190

10

60.2400

3.1541

 

 

 

PdySt – Pistolet dynamiczny Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Seria 1

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

SURKOW Łukasz

53170

ARSENAŁ Kraków

170

30

78.2500

2.1725

 

2

JANUSZEWSKI Robert

52495

ARSENAŁ Kraków

160

40

92.4800

1.7301

 

3

JANIK Piotr

43018

ARSENAŁ Kraków

150

50

91.9800

1.6308

 

 

K100s – Karabin taktyczny 100m – Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Nazwa

Rezultat

X

Uwagi

1

OLECH Marcin

6655

ARSENAŁ Kraków

85

   

2

JANIK Piotr

43018

ARSENAŁ Kraków

79

2

 

3

KRUSZY Marcin

59943

ARSENAŁ Kraków

79

   

 

K100s – Karabin taktyczny 100m – Open

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Nazwa

Rezultat

X

Uwagi

1

OLEJNIK Krzysztof

37473

ARSENAŁ Kraków

77

   

2

SOSIN Tomasz

49037

ARSENAŁ Kraków

71

   

3

KAŁAHURSKI Marcin

40011

ARSENAŁ Kraków

68

   

 

K100sn – 100m Karabin snajperski 10 strzałów

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Rezultat

X

Uwagi

1

GARBIEŃ Michał

34193

ARSENAŁ Kraków

96

1

 

2

ŁUCZAK Bartosz

31286

ARSENAŁ Kraków

93

2

 

3

SOSIN Tomasz

49037

ARSENAŁ Kraków

89

1

 

 

K100sn – 100m Karabin precyzyjny 10 strzałów – Benchrest

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Kaliber

Rezultat

Uwagi

1

SOSIN Tomasz

49037

ARSENAŁ Kraków

.223

0,8181

 

 

KdyOp – Karabin dynamiczny – Open

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

JANIK Piotr

43018

ARSENAŁ Kraków

280

0

44.4700

6.2964

 

2

OLSZEWSKI Kamil

43349

TKS LOK Tarnów

280

0

45.3700

6.1715

 

3

GUTWIŃSKI Wojciech

36473

ARSENAŁ Kraków

300

0

49.0900

6.1112

 

 

KdySt – Karabin dynamiczny – Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

JANIK Piotr

43018

ARSENAŁ Kraków

290

0

46.3900

6.2513

 

2

ZAWADA Robert

45605

KS ZO LOK Kraków

250

0

46.4600

5.3810

 

3

SUBSTELNY Daniel

57059

ARSENAŁ Kraków

280

0

55.7900

5.0188

 

 

StSt – Strzelba dynamiczna Standard

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

WĘGLARCZYK Stanisław

38589

ZSD Kraków

150

0

56.8600

2.6381

 

2

OLSZEWSKI Kamil

43349

TKS LOK Tarnów

150

0

65.9800

2.2734

 

3

JANIK Piotr

43018

ARSENAŁ Kraków

140

10

61.6200

2.2720

 

 

StOp – Strzelba dynamiczna OPEN

M-ce

Nazwisko i imię

Licencja

Klub

Seria

Czas karny

Czas

Faktor

Uwagi

1

LISZKA Piotr

46170

TKS LOK Tarnów

200

0

48.6100

4.1144

 

2

WĘGLARCZYK Stanisław

38589

ZSD Kraków

200

0

57.6100

3.4716

 

3

JANIK Piotr

43018

ARSENAŁ Kraków

200

0

86.5500

2.3108