Krakowski Klub Sportowy ARSENAŁ - klub strzelecki, zawody strzeleckie, szkolenia do patentu strzeleckiego

Pytania i odpowiedzi :)

139

Pojawiające się pytania:

>>> 1 <<<

P: Kto może startować w konkurencjach pneumatycznych w kategorii AMATOR ?

O: Każdy kto ma podstawową wiedzę w zakresie bezpiecznego obsługiwania się bronią,
Jako organizator zawodów i Klub Sportowy chcemy popularyzować strzelectwo sportowe, jednak sędziowie nie będą w tym czasie instruktorami strzelectwa – proszę to brać pod uwagę !.
W przypadku nieprawidłowego obchodzenia się z bronią, sędzia stanowczo jak każdemu innemu zawodnikowi przerwie strzelanie i zadysponuje DQ – Dyskwalifikację, bądź DQB – Dyskwalifikację z przyczyn bezpieczeństwa.
Chcemy by w tych konkurencjach określonych jako AMATOR mogli zmierzyć się wszyscy, którzy strzelają ze swych pistoletów, karabinków „po strychach, przydomowych ogródkach itp.” mogli zmierzyć się na wspólnych zawodach, by mogli poznać smak rywalizacji sportowej, a przy okazji porozmawiać z nami – ZAWODNIKAMI – jak wstąpić w nasze grono.
Liczymy na to, iż wiele osób chciało by, ale nie do końca wie jak i co i gdzie się udać.  Zapraszamy do nas.

>>> 2 <<<

P: Chciałbym wystartować w konkurencjach pneumatycznych, ale nie mam własnej broni.

O: Na terenie strzelnicy, w dniu zawodów będzie dostępna broń pneumatyczna (pistolety, jak i karabiny), i w tym przypadku wystarczą tylko chęci i wasza obecność.

>>> 3 <<<

P: Czy będzie można wykupić start w dniu zawodów ?
O: Tak, oczywiście że tak, jedyny warunek jest taki, iż będzie wolne miejsce, pierwszeństwo w zawodach – starcie w konkurencji będą mieli zawodnicy zgłoszeni, z opłaconym startowym, bardzo prosimy o wyrozumiałość w tym zakresie w dniu zawodów.

>>> 4 <<<

P: Czy w dniu zawodów będzie można korzystać z broni klubowej.
O: Tak, zarówno na strzelnicy w Bochni jak i w Myślenicach będzie dostępna broń umożliwiająca udział w zawodach, na zasadach dotychczasowych.

>>> 5 <<<

Jak wszyscy widzą, a my mam nadzieję że jest to zauważalne, cały czas jako Klub KKS Arsenał staramy się podnosić standardy, uatrakcyjniać naszą wspólną rywalizację, liczymy na to, że i tym razem Was nie zawiedziemy, choć budowanie czegoś nowego w nowym miejscu jest dla nas ogromnym wyzwaniem zarówno logistycznym jak i organizacyjnym.

Zachęcamy was do podzielenia się opiniami swoimi, sugestiami co powinniśmy usprawnić przed zawodami, w dniu zawodów, po zawodach w drodze bezpośredniej rozmowy z organizatorem bądź w korespondencji e-mail: na adres zawody@kksarsenal.pl

Z góry dziękujemy za każda sugestię.

Wszystkim zawodnikom życzymy emocjonującej rywalizacji !

Jak oceniasz przydatność tego wpisu?

Kliknij aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Na razie nikt nie ocenił. Bądź pierwszy!

Skoro wpis okazał się przydatny...

Obserwuj nas w mediach społecznościowych!

Przykro nam, ze ten wpis nie był dla Ciebie pomocny.

Pozwól nam to poprawić!

Jak możemy go ulepszyć?

Może ci się spodobać również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.