TOP 3 – Memoriał Bogusława Badziocha

25m Pistolet sportowy

M-ce Nazwisko i imię Klub S1 S2 Rezultat X
1 DASZEWSKI Andrzej HTS Kraków93 96 1894
2 DULAK PawełArsenał Kraków94 92 1862
3 DOBOSZ JacekArsenał Kraków 94901844

25m Pistolet centralny zapłon

M-ce Nazwisko i imię Klub S1S2 Rezultaty X
1 MADEJ PawełKŻR LOK Opole 9193 184 2
2 DULAK PawełARSENAŁ Kraków 89941832
3 SOŁTYSIAK MariuszWISŁA Kraków89 921812

S20

M-ce Nazwisko i imię Klub: Nazwa S1 S2 Rezultat X
1 MORYŚ KrzysztofZO LOK Kraków95921873
2 DULAK PawełARSENAŁ Kraków91931845  
3 DOBOSZ JacekARSENAŁ Kraków88901783  

Karabin dowolny 20 L

M-ce Nazwisko i imię Klub S1 S2 Rezultat X
1 KUCHNIK Piotr EXPERT Jaworzno 96941906  
2 GĄGULSKI Łukasz ZO LOK Kraków94941885
3 SOLARSKI Krzysztof HTS Kraków91951863  

Pistolet bojowy – 1min

M-ce Nazwisko i imię Klub S1 S2 Rezultat 10
1 KMIECIK Tomasz ARSENAŁ Kraków889418210
2 SROKA PiotrARSENAŁ Kraków 918918010
3 DASZEWSKI Andrzej HTS Kraków9183174 4

Pistolet bojowy – Standard

M-ce Nazwisko i imię Klub Seria1 Czas Faktor
1 KMIECIK Tomasz ARSENAŁ Kraków 20040.514.9371
2 FUCZEK Krzysztof ARSENAŁ Kraków20055.433.6082
3 ZYGMUNT WojciechARSENAŁ Kraków20061.853.2336

Pistolet bojowy – Open

M-ce Nazwisko i imię Klub Seria1 Czas Faktor
1 CZERWIŃSKI Konrad KS ZO LOK Kraków 200 37.015.4039
2 BUJAS Marek KS ZO LOK Kraków 19054.1703.5075
3 KAŹMIERCZAK Maciej WISŁA Kraków18055.523.2421

Karabin dynamiczny – Standard

M-ce Nazwisko i imię Klub Seria1 Czas Faktor
1 CZERWIŃSKI Konrad KS ZO LOK Kraków 25076.513.2675
2 SROKA Piotr ARSENAŁ Kraków 21072.092.9103
3 OLEKSY Paweł ARSENAŁ Kraków22081.932.6852

Karabin dynamiczny – Open

M-ce Nazwisko i imię Klub Seria1 Czas Faktor
1 LISZKA Piotr TKS LOK Tarnów29063.414.5734
2 KOKOSZKIEWICZ ŁukaszARSENAŁ Kraków27066.033.5512
3 JANIK PiotrARSENAŁ Kraków 22096.052.2095

Karabin taktyczny 100m

M-ce Nazwisko i imię Klub Rezultat S1X
1 SOSIN TomaszARSENAŁ Kraków 94 3
2 JANIK PiorARSENAŁ Kraków 902
3 MAŁKOWSKI Hubert SILVER Kraków 89 3

Karabin wyborowy – snajper

M-ce Nazwisko i imię Nazwa Rezultat X
1 DUTKOWSKI MaciejSILVER Kraków 95
2 PŁACHNO Piotr ARSENAŁ Kraków 88 2
3 DULAK PawełARSENAŁ Kraków 84 1

Strzelba taktyczna – Standard

M-ce Nazwisko i imię Klub Seria1 Czas Faktor
1 CZERWIŃSKI Konrad KS ZO LOK Kraków 150 42.893.4973
2 LISZKA PiotrTKS LOK Tarnów 140 43.073.2505
3 KAŹMIERCZAK MaciejWISŁA Kraków 140 48.622.8795

Strzelba taktyczna – Open

M-ce Nazwisko i imię Nazwa Seria1 Czas Faktor
1 PUSZKA StanisławARSENAŁ Kraków200 33.965.8993
2 LISZKA PiotrTKS LOK Tarnów200 37.1905.3778
3 KAŹMIERCZAK Maciej WISŁA Kraków20066.962.9869

Trap 25

M-ce Nazwisko i imię Klub Rezultat
1 GAŁUSZKA Rafał ARSENAŁ Kraków23
2 DĘBSKI MarcinKVG Paczółtowice21
3 SOSIN TomaszARSENAŁ Kraków 18
(3 m-ce po barażu)