TOP 3 – Puchar Wiosny

25m Pistolet sportowy

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub S1 S2 Rezultat X Uwagi
1 ZIELIŃSKI Marcin 32225 KROKUS Nowy Sącz 92 95 187 6  
2 DASZEWSKI Andrzej 62087 HTS Kraków 94 93 187 5  
3 KWARCIŃSKI Andrzej 979 WAWEL Kraków 95 92 187 2  

25m Pistolet centralny zapłon

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub S1R S2R Rezultaty X Uwagi
1 KWARCIŃSKI Andrzej 979 WAWEL Kraków 93 93 186 3  
2 ZIELIŃSKI Marcin 32225 KROKUS Nowy Sącz 87 91 178 2  
3 PIEC Marian 25482 KS ZO LOK Kraków 83 89 172 2  

S20

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub: Nazwa S1R S2R Rezultat X Uwagi
1 ZIELIŃSKI Marcin 32225 KROKUS Nowy Sącz 94 95 189 2  
2 MORYŚ Krzysztof 4346 KS ZO LOK Kraków 89 97 186    
3 PRUSAK Tomasz 62603 ARSENAŁ Kraków 92 85 177    

Karabin dowolny 20 L

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub S1R S2R Rezultat X Uwagi
1 KUCHNIK Piotr 42943 EXPERT Jaworzno 90 91 181    
2 LUMER Iwona 52801 HTS Kraków 87 93 180 2  
3 KORCYL Mariusz 58291 SREBRNY KUR Kraków 89 91 180    

Pistolet bojowy – 1min

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub S1R S2R Rezultat X Uwagi
1 ZIELIŃSKI Marcin 32225 KROKUS Nowy Sącz 91 87 178 4  
2 MOŻEJKO Stanisław 53167 ARSENAŁ Kraków 82 87 169 5  
3 KMIECIK Tomasz 64698 ARSENAŁ Kraków 81 86 167 4  

Pistolet bojowy – Standard

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria1 Czas Faktor Uwagi
1 SEKULSKI Jakub 47188 ARSENAŁ Kraków 180 51.9600 3.4642  
2 MORYŚ Krzysztof 4346 KS ZO LOK Kraków 170 56.9100 2.9872  
3 PORĘBSKI Kazimierz 38942 KVG Paczółtowice 170 65.7100 2.5871  

Pistolet bojowy – Open

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria1 Czas Faktor Uwagi
1 LISZKA Piotr 46170 TKS LOK Tarnów 200 31.7500 6.2992  
2 WOLAŃSKI Dariusz 21589 SQUAD Kraków 200 36.4200 5.4915  
3 BORGOSZ Jakub 59322 KS ZO LOK Kraków 200 39.4200 5.0736  

Karabin taktyczny – Standard

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria1 Czas Faktor Uwagi
1 PORĘBSKI Kazimierz 38942 KVG Paczółtowice 280 57.6300 4.8586  
2 JANIK Piotr 43018 ARSENAŁ Kraków 170 39.7900 4.2724  
3 DUDEK Marcin 36150 KS ZO LOK Kraków 160 42.2200 3.7897  

Karabin taktyczny – Open

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria1 Czas Faktor Uwagi
1 CZERWIŃSKI Konrad 45602 KS ZO LOK Kraków 250 46.8400 5.3373  
2 DUDEK Marcin 36150 KS ZO LOK Kraków 220 47.1400 4.6669  
3 SROKA Piotr 41686 ARSENAŁ Kraków 250 56.0800 4.4579  

Karabin taktyczny 100m

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Rezultat S1X Uwagi
1 SIKORA Michał 58751 ARSENAŁ Kraków 91 1  
2 SROKA Piotr 41686 ARSENAŁ Kraków 89 2  
3 WODNICKI Józef 33327 KVG Paczółtowice 88 2  

Karabin wyborowy – snajper

M-ce Nazwisko i imię Licencja Nazwa Rezultat S1X Uwagi
1 BERNACKI Bartosz 43945 ARSENAŁ Kraków 94 1  
2 ZIĘBA Paweł 58761 ARSENAŁ Kraków 94    
3 OLKUSKI Piotr 64695 ARSENAŁ Kraków 92    

Strzelba taktyczna – Standard

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria1 Czas Faktor Uwagi
1 LISZKA Piotr 46170 TKS LOK Tarnów 150 27.0200 5.5556  
2 WĘGLARCZYK Stanisław 38589 ZSD Kraków 150 34.7400 4.3178  
3 JANIK Piotr 43018 ARSENAŁ Kraków 150 37.0600 4.0475  

Strzelba taktyczna – Open

M-ce Nazwisko i imię Licencja Nazwa Seria1 Czas Faktor Uwagi
1 LISZKA Piotr 46170 TKS LOK Tarnów 200 40.0800 4.9900  
2 CZERWIŃSKI Konrad 45602 KS ZO LOK Kraków 200 45.3300 4.4121  
3 WĘGLARCZYK Stanisław 38589 ZSD Kraków 180 46.5500 3.8668  

Trap 25

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Rezultat Uwagi
1 GAŁUSZKA Rafał 47178 ARSENAŁ Kraków 20  
2 KUREK Jerzy 64278 KTS 18  
3 PAWLICKI Dominik 51097 SREBRNY KUR Kraków 18