TOP 3 – I Turniej Zimowy

LISTA MEDALISTÓW

Psp20d – Pistolet Sportowy, 20 strzałów cz. dokładna

M-ce Nazwisko i Imię Licencja Klub Seria 1 Seria 2 Rezultat X Uwagi
1 DULAK Paweł 47179 ARSENAŁ Kraków 92 94 186 5  
2 DOBOSZ Jacek 59941 ARSENAŁ Kraków 92 94 186    
3 ROKITA Zbigniew 26549 KVG Paczółtowice 93 92 185 4  

Pcz20d – Pistolet Centralny Zapłon, 20 strzałów cz. dokładna

M-ce Nazwisko i Imię Licencja Klub Seria 1 Seria 2 Rezultat X Uwagi
1 DOBOSZ Jacek 59941 ARSENAŁ Kraków 96 96 192 5  
2 NGUYEN Dominik 52640 ALFA Kraków 92 91 183 2  
3 RADECKI  Mirosław 4438 WAWEL Kraków 87 91 178    

S20 – Szybka 20, 20 strzałów, boczny zapłon

M-ce Nazwisko i Imię Licencja Klub Seria 1 Seria 2 Rezultat X Uwagi
1 DOBOSZ Jacek 59941 ARSENAŁ Kraków 91 94 185 2  
2 NGUYEN Dominik 52640 ALFA Kraków 90 89 179 2  
3 ELIASZ Andrzej 52788 EXPERT Jaworzno 85 89 174 5  

Kdw20L – Karabin dowolny, 20 strzałów, postawa leżąc

M-ce Nazwisko i Imię Licencja Klub Seria 1 Seria 2 Rezultat X Uwagi
1 GĄGULSKI Łukasz 53165 KS ZO LOK Kraków 93 90 183 4  
2 KWAŚNIEWICZ Sawomir 37676 WISŁA Kraków 86 86 172 2  
3 STELMACH Arkadiusz 41175 SREBRNY KUR Kraków 81 82 163    

Pb20op – Pistolet bojowy OPEN, 15-20 strzałów

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria 1 Czas Czas karny Faktor Uwagi
1 LISZKA Piotr 46170 TKS LOK Tarnów 200 34.0100   5.8806  
2 SROKA Piotr 41686 ARSENAŁ Kraków 180 35.0100 20 3.2721  
3 PUSZKA Stanisław 38583 ARSENAŁ Kraków 170 24.4700 30 3.1210  

Pb20st – Pistolet bojowy Standard,15-20 strzałów

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria 1 Czas Czas karny Faktor Uwagi
1 PAŁKUS Marcin 55079 ARSENAŁ Kraków 180 40.8300 20 2.9591  
2 DUTKOWSKI Maciej 51092 SREBRNY KUR Kraków 160 27.7900 40 2.3602  
3 DOBOSZ Jacek 59941 ARSENAŁ Kraków 160 40.2700 40 1.9933  

Pbo1min – Pistolet bojowy 1 minuta,20 strzałów

M-ce Nazwisko i imię Licencja Nazwa Seria 1 Seria 2 Rezultat 10 Uwagi
1 WĘGLARZ Łukasz 31748 KVG Paczółtowice 82 85 167 2  
2 KORTAS Łukasz 58737 ARSENAŁ Kraków 80 85 165 2  
3 KĘPA Filip 60347 KS ZO LOK Kraków 85 79 164 3  

K100 – Karabin taktyczny 100m, 10 strzałów

M-ce Nazwisko i imię Licencja Nazwa Rezultat X Uwagi
1 WODNICKI Józef 33327 KVG Paczółtowice 95 2  
2 JANIK Piotr 43018 ARSENAŁ Kraków 93 3  
3 KUMELA Paweł 47192 ARSENAŁ Kraków 89    

Ksnajper – Karabin snajperski 10 strzałów

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Rezultat X Uwagi
1 DUTKOWSKI Maciej 51092 SREBRNY KUR Kraków 97 1  
2 BERNACKI Bartosz 43945 ARSENAŁ Kraków 90 1  
3 SOBKOWICZ Paweł P-55791 ARSENAŁ Kraków 90    

KtSt – Karabin  taktyczny Standard, 30 strzałów

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria Czas Faktor Uwagi
1 PUSZKA Stanisław 38583 ARSENAŁ Kraków 180 35.1300 5.1238  
2 LISZKA Piotr 46170 TKS LOK Tarnów 190 42.3100 4.4907  
3 WĘGLARCZYK Stanisław 38589 ZSD Kraków 250 63.7300 3.9228  

KtOp – Karabin  taktyczny Open, 30 strzałów

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria Czas Faktor Uwagi
1 PUSZKA Stanisław 38583 ARSENAŁ Kraków 240 33.6700 7.1280  
2 JANIK Piotr 43018 ARSENAŁ Kraków 270 50.0000 5.4000  
3 WEISS Dominik 37853 EXPERT Jaworzno 260 51.6400 5.0349  

StSt – Strzelba taktyczna Standard

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria Czas Faktor Uwagi
1 WĘGLARCZYK Stanisław 38589 ZSD Kraków 150 37.0700 4.0464  
2 SEKULSKI Jakub 47188 ARSENAŁ Kraków 150 38.7600 3.8700  
3 LISZKA Piotr 46170 TKS LOK Tarnów 130 34.6300 3.7540  

StOp – Strzelba taktyczna Open

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Seria Czas Faktor Uwagi
1 PUSZKA Stanisław 38583 ARSENAŁ Kraków 190 26.8300 7.0816  
2 WĘGLARCZYK Stanisław 38589 ZSD Kraków 190 47.8500 3.9707  
3 LISZKA Piotr 46170 TKS LOK Tarnów 190 51.2100 3.7102  

T25 – Trap 25

M-ce Nazwisko i imię Licencja Klub Rezultat Uwagi
1 KUMELA Paweł 47192 ARSENAŁ Kraków 18  
2 HERMAN Łukasz 52494 ARSENAŁ Kraków 15  
3 DĘBSKI Marcin 47904 KVG Paczółtowice 14